Inzerce

SMĚNOVÝ MISTR NA LOGISTICE M/Ž

Datum: 01.05.2024
Telefon: +420 734 883 831

NÁPLŇ PRÁCE:
Vedení týmu skladníků, jejich motivace, rozvoj a hodnocení,
zodpovědnost za efektivní řízení a organizaci práce na skladě,
zodpovědnost za dodržování pracovních postupů a bezpečnostních standard,
zodpovědnost za neustálé zlepšování a zvyšování produktivity a kvality práce,
optimalizace skladových prostor,
spolupráce s dalšími odděleními pro dosažení maximální efektivity skladování a distribuce,
Přicházet s novými nápady a dotahovat věci do konce.
POŽADUJEME:
SŠ vzdělání – technický směr výhodou,
znalost čtení výkresové dokumentace, znalost MS Office,
ochotu pracovat ve dvousměnném provoze,
předchozí zkušenosti v oblasti skladového řízení a vedení týmu,
schopnost efektivně organizovat skladové operace a plánovat směnové aktivity,
dobré komunikační dovednosti pro správnou koordinaci s týmem a ostatními odděleními,
schopnost přizpůsobit se dynamickému prostředí a pracovat ve směnném režimu.
NABÍZÍME:
motivující mzdu s dovolenou 25 dnů,
profesní zaškolení zaměřené na teoretickou a praktickou přípravu pro práci na konkrétním pracovišti,
zvyšování kvalifikace, a především možnost podílet se na výrobě nejlepších českých nákladních vozidel do terénu,
7,5 hod. pracovní dobu s možným nástupem IHNED.
INFORMACE O POZICI
Typ úvazku
Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
pracovní smlouva
Délka pracovního poměru
Na dobu určitou
Benefity
Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Kafetérie, Nadstandardní lékařská péče, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky
Angličtina (Mírně pokročilá)
Zadavatel
TATRA TRUCKS a. s.
Místo pracoviště
Areál Tatry 1450/1, 74221, Kopřivnice, okres Nový Jičín, Česká republika
Typ pozice
Technické pozice
TATRA TRUCKS a.s.
Petra Vrbová
+420 734 883 831