Inzerce

Specialista materiálových toků - závod Nový Jičín

Datum: 07.03.2020
Telefon: +420 725 495 505

Hledáme i absolventy, kteří mají teoretické znalosti s nástroji štíhlé výroby, počítání kapacit a jsou otevřeni novým výzvám.
Zbývající věci týkající se materiálových toků velmi rádi doučíme!!
Co vás čeká
* Navrhuje a zodpovídá za materiálové toky, výši mezioperačních zásob a způsob manipulace s materiálem
* Zajišťuje potřebné úpravy pracovišť, specifikuje, poptává a koordinuje potřebné přesuny v souvislosti s materiálovými toky (regály, zásoby).
* Vytváří či aktualizuje příslušnou dokumentaci a standardy v oblasti manipulace s materiálem
* Stanovuje VN výrobků a kapacity strojních zařízení. Udržuje přehled závodových kapacit u nových a stávajících programů.
* Aktivně se podílí na procesu neustálého zlepšování

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
* VŠ, případně střední odborné s maturitou technického či ekonomického směru
* Znalost AJ na komunikativní úrovni
* Zkušenosti s nastavováním materiálových toků a zásob v procesech, Kanban,
* Znalost nástrojů štíhlé výroby a průmyslového inženýrství
* Zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou
* Dobrá znalost práce PC (MS Office),SAP
* Samostatnost, Inovativnost, Kreativnost, odpovědnost, spolehlivost
* Plánovací a organizační schopnosti
* Řidičské oprávnění skupiny B

Co vám můžeme nabídnout
* Zázemí silné mezinárodní společnosti
* Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
* Nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, až 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)
* Možnost odborného a kariérního růstu
* Pracoviště vybavená špičkovou technikou

V případě zájmu zašlete svůj životopis.

Společnost
Hanon Systems Autopal s.r.o.
Adresa
Lužická 984/14, Nový Jičín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Hanon Systems Autopal, Petra Dronská Sonnenscheinová
Lužická 984/14, 74101 Nový Jičín, Česká republika
+420 725 495 505