Inzerce

Specialista / specialistka dodavatelské kvality

Datum: 06.02.2020
Telefon: +420 558 488 456

Nejvýznamnější výrobce modulů a autosoučástek a exkluzivní dodavatel automobilky Hyundai Motor Manufacturing Czech společnost MOBIS Automotive Czech, s.r.o. hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu na pozici:

Náplň práce:

kontrola dodávaných dílů a zabezpečení dodávání vysoce kvalitních dílů pro výrobní linky
spolupráce při vývojových fázích projektu
reklamování vadných dílů a kontrola implementace nápravných opatření dodavatele
provádění auditů u dodavatelů
řízení vstupní kontroly
spolupráce a komunikace s dodavateli

Požadujeme:

ideálně VŠ vzdělání technického směru
znalost IATF 16949, VDA 6.3, PPAP, APQP
praxe v oblasti automotive výhodou
komunikativní Anglický jazyk - podmínkou (denní komunikace v ústní i písemně formě)
znalost MS Office
řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
odborný a kariérní růst
zaměstnanecké výhody
místo výkonu: Nošovice
nástup ihned
V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis v českém a anglickém jazyce.

Informace o zpracování osobních údajů najdete na internetových stránkách www.mobis-auto.cz.

Společnost
Mobis Automotive Czech s.r.o.
Adresa
Nošovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Auto - moto
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.