Inzerce

Specialista/stka plánování výroby - elektromobily

Datum: 16.08.2019
Telefon: +420 558 488 456

Náplň práce:

tvorba výrobních plánů
vyhodnocování efektivity výroby
řízení implementace změn na výrobcích
Požadujeme:

praxe z výrobní nebo logistické firmy
SŠ vzdělání ukončené maturitou (technického zaměření - výhodou)
mírně pokročilá znalost anglického jazyka (denní e-mailová komunikace)
řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
znalost MS Office
samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce
odolnost vůči stresu, komunikativnost, flexibilita
Nabízíme:

možnost podílet se na rozvoji nového projektu (výroba baterií do elektromobilů)
práci s modení technologií, v moderním prostředí
možnost služební cesty do zahraničí
zázemí stabilní zahraniční společnosti
odborný a kariérní růst
autobusová doprava do/ze zaměstnání
zvýhodněný mobilní tarif
příspěvek na penzijní připojištění
stravování 24 hodin denně
odměny při významných životních událostech (narození dítěte, svatba)
kulturní akce (Mobis day, teambuildingové akce, zábavní den pro zaměstnance, jejich děti a rodinné příslušníky)
20 + 5 dní dovolené navíc (dle odpracovaných let)
další zaměstnanecké výhody (13. plat, možnost pronájmu vybraných automobilů)
místo výkonu práce: Mošnov
Nástup možný ihned.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím životopis v českém a anglickém jazyce.

Podrobnosti zpracování osobních údajů najdete na internetových stránkách www.mobis-auto.cz.

Společnost
Mobis Automotive Czech s.r.o.
Adresa
Mošnov
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl, Administrativní pracovník, Plánovač výroby, Referent, Specialista logistiky
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou