Inzerce

Team Leader logistiky - sklad elektrobaterií

Datum: 15.08.2022
Telefon: 556 799 721

Nejvýznamnější výrobce modulů a autosoučástek a exkluzivní dodavatel automobilky Hyundai Motor Manufacturing Czech společnost MOBIS Automotive System Czech, s.r.o. hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu.

Co vás čeká

Vedení zaměstnanců skladu (cca 5 zaměstnanců)
Zodpovědnost za inventury materiálu
Příprava, nakládání a balení materiálu
Odpovědnost za zásobování zákazníka finálními produkty
Denní reportování nadřízeným
Odpovědnost za evidenci docházky zaměstnanců
Podávaní návrhů na zlepšování svěřených procesů
Hodnocení podřízených zaměstnanců
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ technického směru s maturitou
zkušenosti na obdobné pozici (výhodou)
základní znalost anglického jazyka
Zkušenosti s vedením lidí (výhodou)
pozitivní myšlení a přístup
týmového ducha
ochotu pracovat na směny
Co vám můžeme nabídnout

možnost podílet se na rozvoji nového projektu (výroba baterií do elektromobilů)
zajímavá a zodpovědná práce v rostoucí perspektivní zahraniční společnosti
čisté pracovní prostředí
dotované obědy a kantýna v areálu splečnosti
autobusová doprava do/ze zaměstnání zdarma
zvýhodněný mobilní tarif
příspěvek na penzijní připojištění
stravování 24 hodin denně
další zaměstnanecké výhody
Místo výkonu práce: Nošovice - zaučení bude probíhat v Mošnově

Společnost
Mobis Automotive Czech s.r.o.
Adresa
Mošnov
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství, Auto - moto, Mistr, Vedoucí výroby, Skladník/manipulant
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Mobis Automotive System Czech s.r.o., Andrea Odchodnická
556 799 721