Inzerce

Technický přípravář výroby

Datum: 24.02.2021
Telefon: 775 770 650 p. Kuláková
Cena: od 25 000 do 40 000 Kč/měsíc

MÍSTO VÝKONU PRÁCE
Místecká 1111
74258 Příbor
okr. Nový Jičín
PROFESE CZ-ISCO
OBOR
Seřizovači a obsluha konvenčních dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků (75231)
Výroba a provoz
Požadujeme:
- SŠ / VŠ technický obor
- Zkušenosti ve stavebnictví jako rozpočtář, přípravář výroby apod.
- Pečlivost a zodpovědnost, ochotu se učit novým věcem, technické myšlení
- Čtení technické dokumentace, samostatnost, znalost práce na PC
Náplň práce:
- Koordinace procesu zpracování zakázek
- Komunikace s obchodníky pro upřesnění zakázek
- Tvorba CN a výrobní dokumentace, objednávání materiálů, komunikace s dodavateli
- Spolupráce s výrobou, řešení technických problémů
Výhodou (ne však podmínkou) bude, pokud budete mít:
- Znalost práce s DWG soubory, zkušenost s výrobou oken, řidičský průkaz sk. B
- Aktivní NJ
Benefity:
Bonusy / Prémie, stravenkový paušál, 23 dnů dovolené,slevy na vlastní výrobky
Mzda: Dohodou na pohovoru
Nástup: Možný ihned
Pracovní doba: 6-14.30h
Bližší info na tel.: 775 770 650 p. Kuláková, PO-PÁ 7:00-15:00 hod, miroslava.kulakova@ri-okna.cz