Inzerce

Technik procesní kvality

Datum: 10.04.2022
Telefon: +420 734 416 564

Představení společnosti:
Jsme česká společnost, která je součást tuzemského rodinného holdingu Consillium. Ve velmi krátké době jsme získali pevnou pozici na evropském trhu jízdních kol. Jsme moderní, výrobní a do budoucnosti investující společnost s cca 520 zaměstnanci. V minulých letech jsme investovali miliony korun do nových technologií. Vyrábíme jízdní kola vysoké kvality pod několika domácími a mezinárodními značkami. Velmi vysoký podíl naší výroby exportujeme do více než deseti různých evropských zemí.

Právě hledáme zaměstnance, kteří mají rádi kola a sport jako my. Pokud jste to vy, tak čtěte dále :)

Hledáme samostatného a aktivního kolegu nebo kolegyni v dynamicky se rozvíjející firmě bez zavedeného systému ISO. Na této pozici uplatníte technické znalosti kol, selský rozum a efektivní komunikaci s dalšími odděleními. Co naopak nepotřebujete je detailní znalost nástrojů kvality, protože je u nás zatím plně nevyužijete. Našim cílem je oblast kvality postupnými kroky posouvat vpřed - a to bude jeden z hlavních úkolů této pozice.

Náplň práce:

- příprava analýz pro zlepšení procesů
- spolupráce na řešení problémů zjištěných ve výrobě nebo u zákazníka,
- metodické vedení pracovníků různých oddělení firmy v oblasti nástrojů kvality,
- analýzy kořenových příčin a navrhování nápravných a preventivních opatření,
- dohled nad zaváděním opatření v jednotlivých procesech,
- spolupráce na optimalizaci a neustálém zlepšování výrobních a kontrolních procesů,
- příprava podkladů na nástěnky kvality ve firmě.

Požadujeme:

- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání,
- zkušenost a praxi na obdobné pozici,
- znalost nástrojů MS Office,
- efektivní komunikaci samostatnost,
- zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a chuť pracovat,
- vztah k cyklistice a technická znalost komponentů jízdních kol výhodou.

Benefity společnosti:

- příspěvek na stravné 82 Kč / den,
- možnost stravování přímo ve společnosti,
- Flexi Pass (měsíční odměna za 0 absenci ve výši 1 000 Kč),
- jazykové kurzy,
- Multisport karta,
- odměny za jízdu do práce na jízdním kole (dle najetých km lze získat dresy, trička, apod.),
- odměna za doporučení nového zaměstnance (15 000 Kč),
- příspěvek na penzijní připojištění (po splnění podmínek příspěvek 500 Kč),
- proplácení přesčasů,
- automatické navýšení mzdy v případě inflace vyšší než 2%.

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, určitě zašlete profesní životopis.

Malé nahlédnutí do naší společnosti: https://www.youtube.com/watch?v=wTV1iIyh5ic

Společnost
BIKE FUN International s.r.o.
Adresa
Areál Tatry 1445/2, Kopřivnice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Kvalitář
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.

BIKE FUN International s.r.o., Martin Fajkoš
+420 734 416 564