Inzerce

TECHNOLOG PŘÍPRAVKŮ

Datum: 04.01.2020
Telefon: +420 556 493 636

Jsme společnost TAWESCO, člen skupiny PROMET GROUP. Zaměřujeme se na výrobu lisovacích nástrojů, širokou škálu sortimentu přípravků a nářadí, výrobou výlisků za studena a svařovaných dílů pro zákazníky zejména z automobilového, zemědělského či lesnického odvětví.

Aktuálně hledáme do našeho týmu kandidáta na pozici:

Pracovní náplň

Tvorba technologických postupů pro výrobu přípravků a nářadí
Zpracování technických a ekonomických podkladů pro nabídkové řízení
Spolupráce s konstrukcí při posuzování technologičnosti konstrukce přípravků a nářadí
Řešení úkolů při výrobě přípravku a nářadí
Kontrola dodržování technologických postupů
Práce v jednosměnném provozu
Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání strojírenského nebo technického směru
Znalost oblasti technologie obrábění a normotvorné činnosti pro strojní a ruční opracování materiálu u jednoduššího nářadí a přípravků
Min. 1 rok praxe na obdobné pozici
Znalost čtení výkresové dokumentace
Orientace v technické dokumentaci a normách
Schopnost komunikace a kolektivní spolupráce
Uživatelská znalost práce na PC
Samostatnost, spolehlivost, technické myšlení
Řidičské oprávnění sk. B
Německý a anglický jazyk výhodou
Nabízíme

Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci
Seberealizaci a další kvalifikační rozvoj
Zajímavé hodnocení a zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy
5 týdnů dovolené
Dotace na stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Firemní program rehabilitační péče o zaměstnance
Benefitní program pro zaměstnance
Společnost
Tawesco s.r.o.
Adresa
Areál Tatry 1449/6, Kopřivnice
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Technik, Technolog ve strojírenství, Technik výroby, Technolog výroby, Vývojový technolog, Technolog