Inzerce

Technolog výroby

Datum: 18.10.2021
E-mail: just@seznam.cz
Cena: 27 000 – 35 000 Kč / měsíc

Staňte se součástí pracovního teamu společnosti TONAK a.s., nejvýznamnějšího světového výrobce pokrývek hlavy, pro něhož jsou know - how zkušenosti, výrobní znalosti a 220–letá tradice produkce nejvyšší zárukou top kvality, módního trendu a nenahraditelného designu nabízených výrobků.
Pokud Vás toto krátké představení zaujalo, pak Vám sdělujeme, že do týmu technologů hledáme vhodnou kandidátku či kandidáta na hlavní pracovní poměr pro pozici technoložka/g.

Co vás čeká

*tvorba technologických postupů, *sledování technologických zkoušek a jejich dokumentace, *kontrola dodržování technologie na provozech, *spolupráce při tvorbě norem nových technologických postupů, * splupráce s laboratoří

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

*vzdělání se zaměřením na textil ( zušlechťování textilií, barvení), *uživatelská znalost MS Office, *znalost anglického jazyka, * aktivní přístup k práci

Výhodou bude, pokud budete umět

řidičské oprávnění, tvořivost

Co vám můžeme nabídnout

práce v jednosměnném provozu, *pracovní smlouva na dobu neurčitou, * kolegy, kteří jsou vždy ochotni pomoci

Společnost
TONAK a.s.
Adresa
Zborovská 823/65, Nový Jičín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 27 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Výroba a průmysl, Technolog výroby
Zadavatel: Zaměstnavatel
TONAK a.s., Bohuslava Bitalová
556202480 mob.: 606704823