Inzerce

Vedoucí expedice skladu - pouze ranní směna

Datum: 21.03.2024
Telefon: 702 244 806

Vyvíjíme a vyrábíme průmyslové pračky, sušiče a žehliče. Sídlíme v Příboře a zaměstnáváme 600 zaměstnanců. Nabízíme uplatnění jak studentům, tak absolventům i zkušeným specialistům.

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Vedení týmu a organizace práce jednotlivých pracovníků skladu expedice
Zajištění a odpovědnost za chod skladu, příjem zboží, skladování a včasnou expedici
V případě potřeby zastoupení kolegů v jejich činnostech
Školení a podpora zaměstnanců při zapracování
Práce v ERP systému
Organizace pravidelných inventur
Zodpovědnost za dodržování BOZP, PO, 5S a interních předpisů
Optimalizace procesů
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Praxi z oblasti skladování a expedice zboží min. 2 roky
Předchozí zkušenost s vedením týmu výhodou
Přirozená autorita, schopnost motivovat a řídit podřízené
Uživatelská znalost práce na PC
Znalost anglického jazyka – na mírně pokročilé úrovni
Co vám můžeme nabídnout

pouze ranní směna od 6:00 - 14:30
základní plat + měsíční variabilní složku (od prvního měsíce)
25 dnů dovolené
stravování ve vlastních prostorech (25 Kč za MENU)
cafetérie ve výši 4.000 Kč / ročně
firemní akce (Rodinný den, Letní party, Badmintonový, fotbalový aj. turnaj)
příspěvek na penzijní připojištění od 650 Kč / měsíčně
podpora vzdělávání
odměny při životním jubileu
zvýhodněny tarif mobilního operátora
odměna za doporučení kandidáta
zázemí americké nadnárodní společnosti s unikátními produkty průmyslové prádelenské techniky můžeme nabídnout
Benefity

Závodní stravování

Vzdělávací kurzy, školení

Firemní akce

Pracovní oblečení

Dovolená 5 týdnů

Notebook

Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Kafetérie

Společnost
Alliance Laundry CE s.r.o.

Místecká 1116, Příbor
Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky
Angličtina (Mírně pokročilá)

Zařazeno
Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl, Prodej a obchod , Celní deklarant, Dispečer, Disponent, Speditér, Vedoucí/manažer skladu, Mistr

Typ pracovního poměru
Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru
Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu
pracovní smlouva

Zadavatel
Zaměstnavatel
Hana Čápová
Místecká 1116, 74258 Příbor, Česká republika
702 244 806