Inzerce

vedoucí projektu Nový Jičín - 38.000,- Kč

Datum: 12.01.2020
Telefon: Lenka Popprová +420 735 756 750

HOLLEN CZ s.r.o. podporuje automobilové výrobce OEM a jejich dodavatele při odstraňování nedostatků v oblasti zabezpečování kvality dodávaných dílů. Více můžete nalézt na stránkách www.hollen.cz

vedoucí projektu Nový Jičín
Co vás čeká

- zajímavá práce v dynamicky se rozvíjející firmě v oblasti automobilového průmyslu

- řešení reklamací a kontrola shodnosti dílu s výkresovou dokumentací

- prevence a odstraňování příčin vzniku reklamací

- kontrola kvality dodávaných dílů, zastřešení zakázek

- jednání a komunikace se zákazníky i dodavatelem

- sledování a vyhodnocování účinnosti nápravných opatření

- příprava podkladů pro vyhodnocování problémových dodavatelů

- příprava podkladů pro fakturaci

- kontrola pracovišť a jejich příprava

- příprava výsledků, reporting

- office Frýdek-Místek

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ/VŠ

- znalost AJ - aktivně

- pokročilá úroveň MS Office

- zkušenost s vedením lidí

- technické myšlení

- spolehlivost, samostatnost, flexibilita a proaktivní přístup k práci

- odolnost vůči stresu

- řidičský průkaz sk.B

Výhodou bude, pokud budete umět

- znalost a zkušenost v oblasti nástrojů kvality

- zkušenost s prací v technickém oboru

- znalost RJ

Co vám můžeme nabídnout

- nadprůměrné finanční ohodnocení

- mobilní telefon, notebook

- příspěvek na stravování formou stravenek, na sportovní aktivity, na důchodové připojištění

- interní vzdělávání formou školení a výuka cizich jazyků

- práci ve stabilní mezinárodní firmě

- možnost profesního a kariérního růstu v oblasti automotive

- práce v příjemném prostředí a kolektivu s moderními technologiemi

- pracoviště Šenov u Nového Jičína a office Frýdek-Místek

- nástup možný ihned

Společnost
HOLLEN CZ s. r. o.
Adresa
Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 38 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Kontrolor
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
HOLLEN CZ s. r. o., Lenka Popprová
+420 735 756 750