Inzerce

VEDOUCÍ VÝROBY

Datum: 27.07.2020
Telefon: Pavla Sehnalová - 556 848 113

DURA Automotive Systems, je přední světový dodavatel ovládacích a řídících systémů pro automobilový průmysl. Další informace o firmě a produktech jsou dostupné na: www.duraauto.com.

Závod v Kopřivnici je českým závodem skupiny DURA v Evropě v rámci segmentu ovládacích a řídících systémů. Široké portfolio našich výrobků dodáváme téměř všem nejvýznamnějším automobilkám. Jsme závodem, který není jen montážním, ale má vlastní testovací centrum a podílíme se rovněž na zajišťování činností pro ostatní závody v oblasti nákupu a zlepšování výrobních technologií.

NÁPLŇ PRÁCE:

Koordinuje činnosti v oblasti výroby a údržby.
Zodpovídá za plnění výrobního plánu.
Plánuje počet zaměstnanců ve výrobě a zodpovídá za jeho dodržování a úpravy v návaznosti na skutečné odvolávky od zákazníků.
Plánuje náklady na svém úseku a zodpovídá za jejich dodržování.
Spolupracuje s ostatními útvary na opatřeních k zefektivnění výroby.
Zodpovídá za dodržování pravidel BOZP na svém úseku.
POŽADAVKY:

SŠ nebo VŠ vzdělání, alespoň 5 let zkušeností na podobné pozici, nejlépe v automotive.
Komunikativní znalost AJ je výhodou.
Schopnost pracovat v týmu, pod tlakem, s omezenými zdroji.
Technická a finanční gramotnost a zaměření na plnění stanovených cílů.
Zkušenost s vedením projektů a rozvojem zaměstnanců.
PC gramotnost, znalost MS Office aplikací.
Znalost principů štíhlé výroby výhodou
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

Práci v moderním závodě s přibližně 400 zaměstnanci, který je stabilním a dlouholetým zaměstnavatelem a spolehlivým dodavatelem řady významných výrobců automobilů. V závodě, který se snaží vytvářet příznivé pracovní podmínky zaměstnancům a vycházet vstříc jejich potřebám, mimo jiné i systémem poskytovaných benefitů.

Společnost
Dura Automotive Systems CZ, s.r.o.
Adresa
Průmyslový park 300, Kopřivnice – Vlčovice
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Výroba a průmysl, Vedoucí výroby
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Průmyslový park 300, 74221 Kopřivnice, Česká republika
Pavla Sehnalová - 556 848 113